Ndërlidhjet

GROZNY


Kreu i këshillit të sigurisë së Çeçenisë është vrarë sot –njoftoi zëdhenësi i qeverisë së republikës kaukaziane. Zyrtari i emëruar nga Moska, Rudnik Dudaev u vra në një godinë qeveritare në Grozni, dhe ende nuk dihen motivet.
XS
SM
MD
LG