Ndërlidhjet

BEJRUT


Nga shpërthimi i sotëm në lindje të Bejrutit është vrarë një publicist dhe njëherësh deputet i Libanit, Gibran Tueni. Ai drejtonte gazetën "An-Nahar", dhe njihej si kritik i Sirisë.
XS
SM
MD
LG