Ndërlidhjet

LONDËR


Zjarrfikësit britanikë vazhdojnë të fikin flakët e zjarrit që po ndizen tek depot me benzinë të cilat shpërthyen dje në veriperëndim të Londrës. Megjithatë zjarrfikësit vonuan në shuarjen e zjarit pasi i rezervohen një ndotjeje të ambjentit në zonën përkatëse. Si pasojë e vargut të shpërthimeve mbi 40 njerëz u lënduan dhe mbi 2 mijë të tjerë u evakuan.
XS
SM
MD
LG