Ndërlidhjet

LONDËR


Zjarrëfikësit britanikë vazhdojnë të shuajnë flakët e zjarrit tek depot me benzinë të cilat shpërthyen dje në veriperëndim të Londrës. Megjithatë zjarrëfikësit vonuan në shuarjen e zjarit pasi i tremben një ndotjeje të mjedisit në zonën përkatëse. Si pasojë e vargut të shpërthimeve mbi 40 njerëz u lënduan dhe mbi 2 mijë të tjerë u evakuan.
XS
SM
MD
LG