Ndërlidhjet

PRISHTINË


Sot filloi vizitën dy ditore në Kosovë kryetarja e Kuvendit të Shqipërisë Jozefina Topalli. Ajo do të takojë udhëheqësit e institucioneve të Kosovës dhe zëvendës shefin e UNMIK-ut Lary Rosin.
Vizita zhvillohet me ftesë të kryeparlamentarit Nexhat Daci, dhe është e para në Kosovë e zonjës Topalli me këtë cilësi.
XS
SM
MD
LG