Ndërlidhjet

ZAGREB


Presidenti i Serbisë e Malit të Zi Svetozar Maroviç e filloi vizitën njëditëshe në Kroaci, ku do takohet me presidenti Stipe Mesiç dhe kryeministrin Ivo Sanader.
Dy palët pritet t'i diskutojnë kthimin e refugjatëve dhe kërkimin e personave të pagjetur nga koha e luftës.
XS
SM
MD
LG