Ndërlidhjet

SHKUP


Presidentët e Maqedonisë, Serbisë dhe Bullgarisë i filluan bisedimet për statusin e ardhshëm të Kosovës.
Branko Cërvenkovski, Boris Tadiq dhe Georgi Parvanov u takuan mbrëmë në Ohër, ku gjithashtu do të diskutojnë bashkëpunimin rajonal dhe projektet e infrastrukturës në zonat kufitare.
XS
SM
MD
LG