Ndërlidhjet

SHKUP


Katër persona të armatosur e të maskuar kanë plaçkitur makinën që barte të hollat për pagesën e pensioneve dhe kanë marrë 600 mijë euro, ka kumtuar policia. Ngjarja ka ndodhur në veri të Shkupit.
XS
SM
MD
LG