Ndërlidhjet

JERUZALEM


Autoritetet e sigurisë në Palestinë thanë se një aeroplan ka lëshuar predha ndaj një automjeti që po udhëtonte në Rripin e Gazës, duke vrarë një person dhe plagosur të paktën tri të tjerë. Ushtria izraelite përjashtoi përgjegjësinë për ngjarjen.
XS
SM
MD
LG