Ndërlidhjet

KANDAHAR


4 policë dhe tri luftëtarë talebanë janë vrarë gjatë natës nga dy sulme të veçanta në jugun e Afganistanit. Sulmet e kryengritësve talebanë ishin drejtuar ndaj kontrollit të patrullave policore.
XS
SM
MD
LG