Ndërlidhjet

JERUZALEM


Televizioni izraelit njoftoi se kryeministri Sharron është dërguar në spital pasi ai nuk u ndie mirë, kur po punonte në zyrën e tij. Ai humbi vetëdijen për disa momente dhe u dërgua urgjent në spital.
"Kryeministri është në vetëdije. Ai po i nënshtrohet analizave mjekësore dhe gjendja e tij shëndetsore është stabile"-tha drejtori i spitalit Hadassah, profesor Shmuel Shapira.
XS
SM
MD
LG