Ndërlidhjet

NJU JORK


Revista "Time " ka shpallur këngëtarin e famshëm të U2, Bono dhe filantropistët Bill dhe Malinda Gates si "Njerëzit e vitit". Motivacioni i çmimit ishte kryerja e akteve bamirëse dhe mbështetja ndaj drejtësisë në botë. Tri personalitetet njihen për aktivitetet kundër AIDS, dhe urisë në Afrikë.
XS
SM
MD
LG