Ndërlidhjet

JERUSALEM


Kryeministri izraelit, Ariel Sharon gjatë ditës së sotme, do ti vazhdoj analizat në spitalin Hadashah, pasi mbrëmë kishte pasur një krizë shëndetësore. Në kumtesën nga zyra e tij thueht se kryeministri 77 vjeçar e ka kaluar një natë të qetë dhe se "gjendja e tij shëndetësore bvazhdon të jetë e mirë".
XS
SM
MD
LG