Ndërlidhjet

MADRID


Policia spanjolle ka arrestuar 14 persona të cilët dyshohen se përgatisnin elementë për kryengritës në Irak. Arrestimet janë bërë në orët e para të mëngjesit në qytetete të ndryshme spanjolle si dhe ishuj Baleare. Policia nuk ka sqaruar për nacionalitetin e të ndaluarve.
XS
SM
MD
LG