Ndërlidhjet

JERUSALEM


Kryeministri izraelit, Ariel Sharon pritet te lerë spitalin nesër, ka deklaruar doktori i tij Yaakov Naparstek. Sharon gjatë ditës ka vazhduar analizat, pas dërgimit dje në mbrëmje, urgjent në spitalin Hadashah. Kryeministri humbi vetëdijen dhe u ankua për debolesë. Doktor Naparstek tha se Sharron nuk ka probleme madhore me shëndetin.
XS
SM
MD
LG