Ndërlidhjet

MIAMI


Një hidroaeroplan u rrëzua në Miami Beach në shtetin amerikan Florida sapo fluturoi nga Bahamet.
Zyrtarët thanë se janë gjetur të gjitha 19 kufomat, dhe se askush nuk e ka mbijetuar fatkeqësinë.
XS
SM
MD
LG