Ndërlidhjet

JERUZALEM


Kryeministri izraelit Sharron doli sot nga spitalin pas dy ditë kurimesh dhe deklaroi se është i gatshëm të rifillojë punën. Sharron do të konkurrojë ish kryeministrin Benjamin Netanyahu, gjatë zgjedhjeve parlamentare në Mars, derisa Netanyahu fitoi dje postin e kreut të partisë Likud.
XS
SM
MD
LG