Ndërlidhjet

JERUZALEM


Presidenti Bush i ka telefonuar kryeministrit izraelit Sharron per ti uruar shërim të shpejtë, pas daljes nga spitali. Presidenti amerikan ka këshilluar Sharron të jetë më i kujdesshëm me ushqimin dhe të praktikojë më shumë ushtrime sportive.
XS
SM
MD
LG