Ndërlidhjet

VLADIVKAZ


Nga Kremlini raportohet për 5 ushtarë ruse të vrarë dhe 4 të plagosur gjatë luftimeve në dy ditet e fundit, në Çeçeni. Policia tha se viktimat erdhën si pasojë e sulmeve që kryengritësit kanë bërë ndaj forcave tëe rendit dhe sigurisë.
XS
SM
MD
LG