Ndërlidhjet

PODGORICË


Ratko Mlladiç ndër të akuzuarit kryesor të Gjyaktës së Hagës për ish Jugosllavinë po sheh mundësinë e dorëzimit tek autoritetet serbe, bëjnë të ditur mediat në rajon duke iu refereuar burimeve në Beograd. Sipas të njëjtave burime Mlladiç po kërkon garanci materiale për familjen dhe mbështetësit e tij.
XS
SM
MD
LG