Ndërlidhjet

BEOGRAD


Ministri i Jashtëm i Italisë Gianfranco Fini mbërrin sot në Beograd, në kuadrin e vizitës dy ditore që do të mbajë dhe në Kosovë e Shqipëri. Në qendër të bisedimeve me zyrtarët e lartë të rrajonit janë negociatat për statusin e Kosovës.
XS
SM
MD
LG