Ndërlidhjet

BAGDAD


Katër policë janë vrarë mëngjesin e sotëm në Bagdad, pasi një sulmues vetëvrasës e hodhi veten në erë tek një postë-bllok afër Ministrisë së Brendshme.
Zyrtarë të spitalit "Al-Kindi" në kryeqytet kanë thënë se edhe 5 policë të tjerë janë plagosur dhe po trajtohen në këtë spital.
XS
SM
MD
LG