Ndërlidhjet

SANAA-YEMEN


Një zyrtar në Yemen njoftoi sot lirimin e një ish diplomati gjerman dhe familjes së tij me tri fëmijë, nga anëtarët e një fisi vendas. Ata mbaheshin peng prej një jave në qytetin –port të Adenit. Nuk u dhanë detaje për lirimin e pengjeve, ndërkohë që bisedimet e drejtuara nga Ministri i Mbrojtjes së Jemenit, u mbajtën sekrete
XS
SM
MD
LG