Ndërlidhjet

SYDNEY


Viti i Ri 2006 ka trokitur në Australi dhe Zelandën e Re. Me mijëra njerëz në Sideni kanë festuar ndërrimin e viteve me fishkezjarrë, dhe muzikë.
Ndërkaq miliona njerëz në Evropë,dhe SHBA presin sonte ardhjen e vitit 2006.
XS
SM
MD
LG