Ndërlidhjet

BAGDAD


Një ushtar amerikan është vrarë dhe dy të tjerë janë plagosur, dje, nga një sulm me mortajë kundër bazës ushtarake afër qytetit, Balad, në veriperëndim të Bagdadit, ka thënë sot zëdhënësi ushtarak amerikan, Robert Cargie.
XS
SM
MD
LG