Ndërlidhjet

TBILISI


Anketat e opinionit dhe të dhënat paraprake tregojnë se Mikhail Sakashvili është fitues i zgjedhjeve të sotme presidenciale në Gjeorgji.
Këto zgjedhje u zhvilluan vetëm gjashtë javë pas rrëzimit të ish presidentit Shevarnaxe.
XS
SM
MD
LG