Ndërlidhjet

LONDËR


Britania ka tërhequr vëmendjen se udhëtarët mund të përballen me rritje të shkallës së gatishmërisë dhe ulje të detyruara të aeroplanëve për shkak të kërcënimeve terroriste.
Ministri britanik i transportit, Alistair Darling, ka deklaruar për mediat britanike se "për shumë vite në të ardhmen" njerëzit do të detyrohen të udhëtojnë nën gjendje të lartë gatishmërie.
XS
SM
MD
LG