Ndërlidhjet

VLLADIKAVKAZ


Dy ushtarë dhe një polic rusë, që shërbenin në Ceceni, janë vrarë nga sulmet e rebelëve cecenë dhe nga shpërthimet e minave.
Gjatë 24 orëve të fundit ka pasur 13 sulme kundër kundër trupave ruse në Ceceni.
XS
SM
MD
LG