Ndërlidhjet

KIRKUK


Sulmues të panjohur kanë goditur një pikë kontrolli të policisë në qytetin verior të Kirkukut në Irak, duke shkaktuar vdekjen e një polici dhe një civili.
Gjatë dy ditëve të fundit, në këtë rajon, trupat amerikane kanë arrestuar 80 persona.
XS
SM
MD
LG