Ndërlidhjet

VLLADIKAVKAZ


Kanë vazhduar luftimet edhe gjatë ditës së sotme në republikën e Cecenisë, mes forcave ruse dhe guerrilëve cecenë, të cilët kërkojnë shkëputje nga Moska.
Gjatë 24 orëve të fundit njoftohet për katër ushtarë rusë dhe dy guerrilas cecenë të vrarë.
XS
SM
MD
LG