Ndërlidhjet

NJU DELHI


Mbi 400 njerëz e kanë humbur jetën nga i ftohti i madh dhe stuhitë e forta në rajonet veriore dhe qendrore të Indisë.
Haraçin më të madh me 271 viktima e pagoi shteti më i populluar Utar Pradesh.
XS
SM
MD
LG