Ndërlidhjet

DUSHANBE


Të paktën 6 njerëz mbrëmë e kanë humbur jetën nga orteku i borës në Taxhikistanin lindor.
Ministria e Emergjencës tha se rajoni është goditur nga disa orteqe, të cilat i kanë bllokuar rrugët, dhe ndërprerë lidhjet telefonike.
XS
SM
MD
LG