Ndërlidhjet

BEOGRAD


Tre persona të armatosur të veshur si priftërinj e kanë plaçkitur dje një bankë në paralagjen e Beogradit, duke marrë me vete 250 mijë dollarë.
Grabitësit kanë hyrë në Bankën Reiffeisen në Zemun të veshur si priftërinjë ortodoksë, duke i thënë përshëndetjet tradicionale të Krishtlindjeve, që më pas t'i nxjerrin armët dhe t'i marrin paratë.
XS
SM
MD
LG