Ndërlidhjet

SEUL


Zyrtarë të Kongresit amerikan kanë informuar drejtuesit e Koresë së Jugut lidhur me vizitën e tyre në Korenë e Veriut.
Zyrtarët e Kongresit ishin në një vizitë jo zyrtare në Penjan, ku kanë vizituar dhe kompleksin bërthamor të Jongbijonit.
XS
SM
MD
LG