Ndërlidhjet

PEKIN


Komandanti i të shtabit të ushtrisë amerikane, gjenerali Richard Meyers ka mbërritur në Pekin për bisedime me zyrtarët ushtarakë kinezë.
Koreja e Veriut dhe bashkëpunimi dypalësh në fushën ushtarake do jenë në qendër të takimeve.
XS
SM
MD
LG