Ndërlidhjet

SANTA MARIA-KALIFORNI


Avokatët e yllit të muzikës pop, Michael Jackson, kanë deklaruar se ai nuk do të pranojë akuzat dhe do të deklarohet i pafajshëm, gjatë paraqitjës së tij të sotme në Gjykatë. Jackson akuzohet për ngacmime seksuale ndaj të miturve dhe nëse gjendet fajtor mund të dënohet deri në 20 vjet burg.
XS
SM
MD
LG