Ndërlidhjet

PODGORICË


Në takimin e sotëm në Podgoricë, kryeministrat e Malit të Zi, të Shqipërisë dhe të Maqedonisë diskutuan për mënyrat për intënsifikimin e bashkëpunimit me qëllim të shtimit të gjasave për integrimet perendimore.Ky ishte takimi i tretë i kryeministrave Millo Gjukanoviq, Fatos Nano dhe Branko Cërvenkovski.
XS
SM
MD
LG