Ndërlidhjet

TIRANË


Sot pasdite do të vazhdojë seanca parlamentare në të cilën do të diskutohet dhe do të votohet mocioni i mosbesimit për kryeminsitrin e Shqipërisë Fatos Nano.
Opozita shqiptare dje u largua nga salla e parlamentit, pas këmbënguljes që seanca të mos vazhdojë pa praninë e kryeministrit Nano.
Ndërkohë në Tiranë, policia ka vazhduar operacionin e sekuestrimit të lokaleve luksoze dhe banesave të ndërtuara nga të ardhurat e drogës dhe prostitucionit.
XS
SM
MD
LG