Ndërlidhjet

TBILISI


Dy persona kanë vdekur dhe dy të tjerë janë hospitalizuar pas një shpërthimi që ndodhi në ndërtesën e Institutit të Shkencës në Gjeorgji. Është e paqartë se si ndodhi shpërthimi", ka thënë një zyrtarë i Ministrisë Brendshme për të shtuar se "nuk dyshohet që incidenti të jetë i lidhur me trazirat e fundit politike në vend.
XS
SM
MD
LG