Ndërlidhjet

TIRANË


Byroja parlamentare sot pritet të vendosë për krijimin e një komisioni hetimor për tragjedinë e 9 janarit.
Ndërkohë, prokuroria e Tiranës do ta zyrtarizojë ligjshmërinë e sekuestrimeve të kryera ditëve të fundit, si pjesë e operacionit "Rrjeta e hekurt".
Dje, lideri i opozitës Sali Berisha kërkoi largimin e kryeministrit, dhe paralajmëroi protesta duke u bërë thirrje të gjithë qytetarëve të bashkohen për rrëzimin e Fatos Nanos.
XS
SM
MD
LG