Ndërlidhjet

PRISHTINË


Kryeministri i Kosovës, Bajram Rexhepi dhe Bashkimi i Sindikatave të Pavarura kanë thënë se nuk do të heqin dorë nga kërkesa për shkarkimin e pakusht të Marie Fuçit nga posti i drejtoreshës së AKM-së.
Sipas tyre, Marie Fuçi është "përgjegjëse kryesore për ngecjën dhe bllokimin e procesit të privatizimit".
XS
SM
MD
LG