Ndërlidhjet

PRAGË


Disa nga vendet mesdhetare janë përfshirë nga stuhi dëbore dhe mot i keq.
Si pasojë e shirave të dendur në Greqi dhe Qipro janë anulluar një numër fluturimesh dhe udhëtimet e trageteve.
Njëherësh dallgët në jug të Rumanisë kanë kapur lartësinë prej 7 metrash.
Edhe në Egjipt, katër aeroporte rajonale kanë ndërprerë fluturimet si pasojë e stuhive të rërës dhe erës së fortë.
XS
SM
MD
LG