Ndërlidhjet

PRISHTINË


Grupet punuese kanë bërë një punë të mirë në përmbushjen e standardeve, ndërohë që është për keqardhje mospjesëmarrja e vazhdueshme e serbëve në këto grupe.
Kjo është thënë në takimin e sotëm të grupeve punuese me shefat e zyrave të 5 vendeve perëndimore në Prishtinë.
Në takimin kanë marrë pjesë edhe shefi i UNMIK-ut Harri Holkeri dhe kryeministri i Kosovës Bajram Rexhepi.
XS
SM
MD
LG