Ndërlidhjet

GAZA


Trupat izraelite kanë vrarë dy palestinezë pasi kanë hyrë pa autorizim në një zonë sigurie.
Sipas burimeve izraelite palestinezët ishin të pararmatosur, por kishin dylbi dhe telefona dore.
XS
SM
MD
LG