Ndërlidhjet

BAGDAD


Së pakun tre persona kanë humbur jetën nga një shpërthim në një hotel në qendër të Bagdadit.
Ndërkaq gjatë ditës së djeshme së paku 12 njerëz, në mesin e të cilëve 6 ushtarë amerikanë dhe dy punonjës vendorë të rrjetit televiziv CNN kanë gjetur vdekjen, si pasojë e sulmeve të ndryshme.
XS
SM
MD
LG