Ndërlidhjet

BANKOK


Përfaqësuesit e 12 vendeve aziatike po takohen në Bankok për të diskutuar masa parandaluese për shpërndarjen e gripit të pulave.
Gripi i pulave ka prekur 10 vende aziatike dhe ka shkaktuar vdekjen e 8 njerëzve.
XS
SM
MD
LG