Ndërlidhjet

MOSKË


7 persona janë regjistruar si kandidatë në zgjedhjet e ardhshme presidenciale në Rusi, ka bërë të ditur Komisioni Qëndror i zgjedhjeve.
Në mesin e të shtatëve është Vladimir Putin dhe një kandidate femër.
XS
SM
MD
LG