Ndërlidhjet

BRUKSEL


Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s, Jaap de Hoop Scheffer, nis sot vizitën e tij të parë në Shtetet e Bashkuara, në cilësinë e shefit të Aleancës Veri-Atlantike. Gjatë vizitës së tij në Uashington, Scheffer do të zhvillojë bisedime me presidentin Bush, sekretarin amerikan të shtetit Colin Powell dhe me sekretarin e mbrojtjes Donald Rumsfeld.
XS
SM
MD
LG