Ndërlidhjet

BERLIN


Gjeorgjia dëshiron t'i bashkangjitet Bashkimit Evropian, ka deklaruar presidenti Mihail Sakashvili, për mediat gjermane.
Sakashvili, i cili morri detyrën të djelën, po zhvillon një turne në Paris, Berlin, Uashington dhe Moskë.
XS
SM
MD
LG