Ndërlidhjet

KABUL


7 ushtarë amerikanë janë vrarë një është i humbur dhe 3 janë plagosur pas shpërthimit pranë një depoje armatimi në Afganistan.
Komanda qëndrore amerikane tha se shpërthimi ka ndodhur në jug të Afganistanit, por ende nuk dihen shkaqet.
XS
SM
MD
LG